628 Yacht
Product Details
| Product Name /Product Name | 6.28-meter yacht |
| Material | Fiberglass |
| Color | Customizable |
| Boat Warranty | One year |
| Captain/Loa | 6.28m |
| Beam | 2.046m |
| Length between perpendiculars / LBP | 5.595m |
| Molded Beam | 2.046m |
| Molded Depth | 0.996m |
| Draft | 0.32m |
| Crew | 6p |
| Displacement | 1.6t |
| Main Engine | 90-150HP |
| Speed | 30kn |
The boat’s exterior color and lettering can be customized; the interior design can also be tailored to your specifications. For detailed information and pricing, please contact our sales team.
Previous Page
None
Next page
Contact Us
Sales Cooperation: 13062182222 (Ma)
Sales Cooperation: 13073981111 (Mr. Wang)
After-sales service: 13073981111 (Mr. Wang)
Company Address: No. 279, Tengjiang Road, Dingtou Village, Xiabaishi Town, Fuan City, Ningde City, Fujian Province
Recommended Products