All-Electric Fisheries Support Vessel
Product Details
| Product Name /Product Name | All-Electric Fisheries Support Vessel |
| Material | Aluminum alloy |
| Color | Customizable |
| Boat Warranty | One year |
| Captain/Loa | 11.313m |
| Beam | 3.17m |
| Molded Beam | 3.1m |
| Molded Depth | 0.865m |
| Draft | 0.45m |
| Crew | 4p |
| Displacement | 11.86t |
| Main Engine Power/Speed | 22KW/4000rpm |
| Speed | 28kn |
The boat’s exterior color and lettering can be customized; the interior design can also be tailored to your specifications. For detailed information and pricing, please contact our sales team.
Previous Page
Next page
Previous Page
None
Next page
Contact Us
Sales Cooperation: 13062182222 (Ma)
Sales Cooperation: 13073981111 (Mr. Wang)
After-sales service: 13073981111 (Mr. Wang)
Company Address: No. 279, Tengjiang Road, Dingtou Village, Xiabaishi Town, Fuan City, Ningde City, Fujian Province
Recommended Products