768 hardtop model
Product Details
| Product Name /Product Name | 968 hardtop model |
| Material | Fiberglass |
| Color | Customizable |
| Boat Warranty | One year |
| Captain/Loa | 7.68m |
| Beam | 2.1m |
| Draft | 0.40m |
| Main Engine | 300-700HP |
| Speed | 30kn |
The boat’s exterior color and lettering can be customized; the interior design can also be tailored to your specifications. For detailed information and pricing, please contact our sales team.
Previous Page
Next page
Previous Page
720 full-canopy model
Next page
Contact Us
Sales Cooperation: 13062182222 (Ma)
Sales Cooperation: 13073981111 (Mr. Wang)
After-sales service: 13073981111 (Mr. Wang)
Company Address: No. 279, Tengjiang Road, Dingtou Village, Xiabaishi Town, Fuan City, Ningde City, Fujian Province
Recommended Products