796 Leisure Boat
Product Details
| Product Name /Product Name | 796 Leisure Boat |
| Material | Fiberglass |
| Color | Customizable |
| Boat Warranty | One year |
| Captain/Loa | 7.96m |
| Beam | 2.4m |
| Length between perpendiculars / LBP | 7.037m |
| Molded Depth | 1.15m |
| Draft | 0.405m |
| Crew | 10p |
| Displacement | 2.8t |
| Main Engine | 115-300HP |
| Speed | 30kn |
The boat’s exterior color and lettering can be customized; the interior design can also be tailored to your specifications. For detailed information and pricing, please contact our sales team.
Previous Page
Next page
Previous Page
718 Yacht
Next page
Contact Us
Sales Cooperation: 13062182222 (Ma)
Sales Cooperation: 13073981111 (Mr. Wang)
After-sales service: 13073981111 (Mr. Wang)
Company Address: No. 279, Tengjiang Road, Dingtou Village, Xiabaishi Town, Fuan City, Ningde City, Fujian Province
Recommended Products